صرافی های رمزارز کوپال


تبادل سریع و امن و ایمن با رمزنگاری با کوپال متمرکز و ارز غیرمتمرکز.

با استفاده از پیشرفته ترین معماری های امنیتی در سطح جهانی ، کاربران می توانند رمزارزهای مختلف را در یک محیط آزاد و امن تجارت کنند.

سریع و امن

صرافی کوپال سپرده و برداشت سریع را مانند ارز و پول فیات فراهم می کند . شما می توانید در هر زمان و از هر کجا واریز کنید ، و همچنین شما می توانید در هر زمان که بخواهید عملیات خود را برگشت بزنید.

سرعت عملکرد بالا

یکی از مزایای استفاده از صرافی کوپال منطبق سازی قدرتمند آن است که با استفاده از موتور جستجوی آن تضمین خواهید یافت که سفارشات مورد نظر خود را با یک رابط کاربری آسان یافت خواهید کرد.

رابط کاربری آسان

در صفحه معاملات ، ما برنامه یک صفحه ای (SPA) را پیاده سازی کرده ایم ، که به کاربران امکان می دهد وضعیت واقعی بازار را ارزیابی کنند و سفارشات را ارسال کنند. درخواست ها و خریدن پیشنهادات با سرعت بالا بدون نیاز به بارگذاری مجدد صفحه انجام میشود.

صرافی متمرکز کوپال


بازار متمرکز یک ساختار بازار مالی است که شامل این است که کلیه سفارشات به یک صرافی مرکزی منتقل شده و هیچ بازار رقابتی دیگری وجود ندارد. قیمت های ارزهای مختلف ذکر شده در صرافی تنها قیمت را نشان می دهد که در دسترس سرمایه گذاران است که به دنبال خرید یا فروش دارایی خاص هستند.

صرافی غیر متمرکز کوپال


DEX یک مبادله غیرمتمرکز است و در اصل یک است نوع جدیدی از همسان سازی و جفت کردن درخواست های رمزارز هاست که به مردم امکان می دهد سفارشات و ارزهای مختلف را بدون وجود یک موسسه واسطه که بودجه های کاربر را کنترل می کند، تجارت کنند.